Süsteemikategooriad

Siin leheküljel on loetletud süsteemikategooriad, millesse MediaWiki tarkvara ise lehekülgi arvab. Nende kategooriate nimesid saab muuta, kui vahetada MediaWiki-nimeruumis vastavaid süsteemisõnumeid.

Süsteemikategooria Sõnumi nimi Kategooriasse arvamise kriteeriumid
Indeksiga leheküljedindex-categoryLeheküljel on __INDEX__ ja lehekülg on nimeruumis, kus see silt on lubatud ning seetõttu indekseerivad robotid lehekülge seal, kus nad muidu seda ei teeks.
Indeksita leheküljednoindex-categoryRobotid ei indekseeri lehekülge, sest sellel on võlusõna __NOINDEX__ ja lehekülg on nimeruumis, kus see silt on lubatud.
Liiga palju aeglasi laiendusfunktsioone kasutavad leheküljedexpensive-parserfunction-categoryLeheküljel on liiga palju kulukaid parserifunktsioone nagu #ifexist. Vaata dokumentatsiooni.
Malli vahele jäetud argumente sisaldavad leheküljedpost-expand-template-argument-categoryMalli argumendi (midagi kolmekordsete looksulgude vahel, näiteks {{{Foo}}}) hõrendamise järel on lehekülg suurem kui $wgMaxArticleSize.
Leheküljed, kus mallide väljakutsumise limiit on ületatudpost-expand-template-inclusion-categoryKõigi mallide hõrendamise järel on lehekülg suurem kui $wgMaxArticleSize, mistõttu jäid mõned mallid hõrendamata.
Peidetud kategooriadhidden-category-categorySelle kategooria leheküljel on __HIDDENCAT__, mis vaikimisi ei lase näidata seda kategooriat lehekülgedel kategoorialinkide kastis.
Katkiste pildilinkidega leheküljedbroken-file-categoryKategooria lisatakse, kui leheküljel on katkine pildilink, millega manustatakse fail, mida pole olemas.
Pages with RSS feedsrss-tracking-categoryThe page has an RSS feed.
Personaalsed tööriistad
Energiatalgud Energiaühistud
Nimeruumid

Variandid
vaatamisi
Toimingud
Tööriistad