Energiatalgud.ee: Õppepäev energiasäästust muusikaüritustel

Allikas: Energiatalgud
Redaktsioon seisuga 10. november 2015, kell 11:39 kasutajalt Margus.altement (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)


Pildiallkiri


Esmaspäeval, 30. novembril kutsutakse Tallinnas kaasa lööma energia kokkuhoidmise teemalisel õppepäeval, mis keskendub muusikaürituste korraldamisele. Õppepäev on abiks neile, kes soovivad lisaks heale publikuelamusele pakkuda rohelist mõtteviisi ja vähendada oma tegevuse jalajälge keskkonnas. Õppepäeval antakse ülevaade energia säästmise kogemustest muusikaürituste korraldamisel Baltikumis ja Euroopa Liidus.
Toimuval õppepäeval on kõikidel, kes võtavad kaasa isikliku arvuti ning energiatarbimise andmed (olgu nendeks teenusepakkujalt saadud arved jms), võimalus analüüsida oma energiatarbimist spetsiaalselt selleks loodud keskkonnas (asub SIIN). Toodud tööriista võib julgelt kasutada ka siis, kui õppepäevale kohale tulla pole võimalik.

Veebikeskkonnas vabalt kasutatav tööriist EE MUSIC IG Tools pakub võimalust pidada arvestust energiakulude üle ja hinnata oma tegevuse mõju keskkonnale. Tööriista eeliseks on selle lihtne ülesehitus, kasutus ja selge graafiline väljund. Tööriist on eelkõige suunatud sise- ja välisürituste korraldajatele, kuid sobib ka erineva suuruse ja funktsiooniga saalide, lavade, klubide ning rahvamajade energiatarbe arvestamiseks ja hindamiseks. Kasutajaks registreerimine toimub SIIN.
Õppepäev toimub Tallink City Hotel 10. korruse konverentsisaalis algusega kell 9:30.


Ettekanded peetakse inglise keeles ja päeva korraldavad Tartu Regiooni Energiaagentuur koos Eesti Teadusagentuuri ning projektiga EE Music.


Täpsem informatsioon: www.trea.ee ning EE Music kodulehelt.


Õppepäeva läbiviimist rahastab Euroopa Liit

Kuulama ja kaasa lööma registreerunud huvilistele on õppepäev tasuta.

Õppepäevale saab registreeruda kuni 23. novembrini e-postiaadressil info@trea.ee
EE MUSIC.pngETAG.jpgTREA.jpgEL.jpg

Personaalsed tööriistad
Energiatalgud Energiaühistud
Nimeruumid

Variandid
vaatamisi
Toimingud
Tööriistad