Erinevus lehekülje "Energiatalgud.ee: 27.03.2015 Biometaani tootmise väärtusahela analüüs" redaktsioonide vahel

Allikas: Energiatalgud
(Uus lehekülg: '{{Avalik}} 27. märts 2015 kell 15:00 toimub Eesti Arengufondis '''Media:Vohu, V. Biometaani tootmine ja kasutamine transpordikütusena - väärtusahel ja rakendusettepanekud....')
(Erinevus puudub)

Redaktsioon: 25. märts 2015, kell 17:12


27. märts 2015 kell 15:00 toimub Eesti Arengufondis biometaani tootmise väärtusahela analüüsi esitlemine.


Eesti Arengufondi eestvedamisel on valminud Eesti biometaani tootmise väärtusahela analüüs. Sellele tuginevalt oleme koostanud ka ettepanekud biometaani kasutuselevõtuks. Biometaani roll on nii maailmas kui Eestis aina suurenemas: biomassist ja põllumajanduslikest jääkidest toodetud biometaani kasutatakse edukalt transpordisektori üleminekul taastuvatele energiaallikatele. Kuna biometaani näol on tegemist taastuvkütusega ja teda saab toota kohalikest ressurssidest, annab biometaani tootmine oma panuse ka Eesti sisemajanduse elavdamiseks, vähendades seeläbi fossiilsete kütuste importi.


Koostatud ettepanekute näol on tegemist esimese rakendusliku tegevusega Eesti pikaajalise energiamajanduse arengukava ENMAK 2030+ koosseisus. Planeeritud tegevuste elluviimisega suurendatakse energiajulgeolekut, edendatakse majandust, parandatakse tööviljakust ning tõstetakse maakasutuse efektiivsust.


Sündmusel arutletakse järgmistel teemadel: Biometaani kasutuselevõtu analüüs (ressursid, tootmisökonoomika); Biometaani väärtusahel ja kasutuselevõtu mõju majandusele; Kasutuselevõtu rakenduslikud ettepanekud; Biometaani kasutuselevõtu kaudsed mõjud.


Sündmus toimub 27. märtsil kell 15:00 Eesti Arengufondis (Rotermanni 8).


Oma osalemissoovist saab teatada meiliaadressil info@arengufond.ee

Personaalsed tööriistad
Energiatalgud Energiaühistud
Nimeruumid

Variandid
vaatamisi
Toimingud
Tööriistad