Erinevus lehekülje "Energiatalgud.ee: Konverents “Taristu ja energiasektori kliimamuutustega kohanemine“." redaktsioonide vahel

Allikas: Energiatalgud
25. rida: 25. rida:
 
SEIT Kliima – ja energiaprogrammi juht
 
SEIT Kliima – ja energiaprogrammi juht
  
gsm 53285051
 
  
 
'''[mailto:valdur.lahtvee@seit.ee valdur.lahtvee@seit.ee]'''
 
'''[mailto:valdur.lahtvee@seit.ee valdur.lahtvee@seit.ee]'''

Redaktsioon: 11. märts 2015, kell 11:03


Käesolevalt kutsutakse osa võtma, 20. märtsil Hotell Euroopas (Paadi 5, Tallinn), algusega kell 10:30 toimuvast konverentsist “Taristu ja energiasektori kliimamuutustega kohanemine“.


Konverents viiakse läbi Euroopa Majanduspiirkonna Finantsmehhanismi 2009−2014 programmi "Integreeritud mere ja siseveekogude majandamine" toetusel eelmääratletud projekti „Eesti riikliku kliimamuutuste mõjuga kohanemise strateegia ja rakenduskava ettepaneku väljatöötamine“ raames.


Konverentsi eesmärgiks on nimetatud projekti põhjalik tutvustamine asjakohastele ametkondadele ja huvigruppidele, teisisõnu tutvustada Eesti kliimamuutustega kohanemise riikliku strateegia väljatöötamist ja selle vajalikkust ning koguda konverentsi käigus kliimamuutustega kohandumise riikliku strateegia paremaks väljatöötamiseks kohalikku teavet (arvamused, praktiline teave) läbi interaktiivse grupitöö.


Konverentsile palutakse registreerida läbi käesoleva lingi, REGISTREERIMINE, kus asub Exceli tabel vastavate lahtritega (nimi, ametiasutus, ametikoht ja kontakt e-mail), mis palutakse täita vaid kindlal konverentsist osavõtjal.


NB! Konverentsile registreerimine toimub kuni 17.03.


Koolituse kava


Lisainfo saamiseks pöörduda:

Valdur Lahtvee

SEIT Kliima – ja energiaprogrammi juht


valdur.lahtvee@seit.ee

Personaalsed tööriistad
Energiatalgud Energiaühistud
Nimeruumid

Variandid
vaatamisi
Toimingud
Tööriistad