Energiatalgud.ee: Kliimapoliitika põhialused aastani 2050

Allikas: Energiatalgud

Kliimapoliitika põhialused aastani 2050


Keskkonnanimisteerium ootab avalikkuse tagasisidet arengudokumendi "Kliimapoliitika põhialused aastani 2050" koostamise I etapi tulemustele! Konstruktiivne tagasiside ja ettepanekud kaasamistöörühmades koostatud pikaajalistele poliitikasuunistele on oodatudkuni 10. jaanuarini 2016 aadressil birgit.aru@envir.ee. Poliitikasuunised ja kirjeldused on leitavad Keskkonnaministeeriumi kodulehelt
Keskkonnaministeerium hakkab välja töötama arengudokumenti "Kliimapoliitika põhialused aastani 2050". Selle koostamiseks on alates aprillist toimunud vilgas töö viies valdkondlikkus kaasamistöörühmas, mille liikmed paljud teist ka on:


Meil on hea meel teatada, et kaasamistöörühmade töö tulemusena on tänaseks valminud kõigis nimetatud valdkondades pikaajalised kliimapoliitika suunised ja nende kirjeldused, mis esitatakse 2016. aasta algul sisendina Keskkonnaministrile Kliimapoliitika põhialuste arengudokendi eelnõu koostamiseks. Ministeeriumil on võimalus eelnõu koostamisel teha materjalides täiendusi. Koostamisel on ka kasvuhoonegaaside ja välisõhusaasteainete ning sotsiaalmajanduslike mõjude hindamised, mille tulemused valmivad ja avalikustatakse 2016. aasta alguses.
Lisainformatsioon

Birgit Aru

Keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna peaspetsialist

birgit.aru@envir.ee

626 2956

Personaalsed tööriistad
Energiatalgud Energiaühistud
Nimeruumid

Variandid
vaatamisi
Toimingud
Tööriistad