Erinevus lehekülje "Energiatalgud.ee: Rohemärgis 2015" redaktsioonide vahel

Allikas: Energiatalgud
 
10. rida: 10. rida:
  
  
Rohemärgis 2015 on välja töötatud '''[http://www.rkas.ee/ Riigi Kinnisvara AS-i]''', '''[http://www.arengufond.ee/ Eesti Arengufondi]''', '''[http://www.kik.ee/et Keskkonna Investeeringute Keskuse]''' ja '''[http://www.ttu.ee/ Tallinna Tehnikaülikooli]''' poolt koostöös ehitus-, kinnisvara- ja projekteerimisorganisatsioonidega.
+
Rohemärgis 2015 on välja töötatud '''[http://www.rkas.ee/ Riigi Kinnisvara AS-i]''', '''[http://www.arengufond.ee/ Eesti Arengufondi]''', '''[http://www.kik.ee/et Keskkonnainvesteeringute Keskuse]''' ja '''[http://www.ttu.ee/ Tallinna Tehnikaülikooli]''' poolt koostöös ehitus-, kinnisvara- ja projekteerimisorganisatsioonidega.
  
  

Viimane redaktsioon: 4. juuni 2015, kell 10:13


2015 märtsis valmis juhend kvaliteetsete, energiatõhusate ning madala keskkonnamõjuga hoonete tellimiseks - Eesti Rohemärgis 2015.


Rohemärgis 2015 on koostatud hoone keskkondliku, sotsiaalse ja majandusliku kvaliteedi (jätkusuutlikkuse) hindamiseks, mida saab kasutada hoone projekteerimise faasis või projektdokumentatsiooni hindamisel. Rohemärgis 2015 klassifikatsiooni saab kasutada nn. roheliste riigihangete korraldamisel kui ka juhis- ja nõudedokumendina hangetel kandideerijatele. Dokument abistab hoonete tellijaid kirjeldada kvaliteedinõudeid kavandavatele hoonetele (põhiliselt mitte-elamud, kuid suunised on kohaldatavad ka eluhoonetele).


Rohemärgis 2015 on välja töötatud Riigi Kinnisvara AS-i, Eesti Arengufondi, Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja Tallinna Tehnikaülikooli poolt koostöös ehitus-, kinnisvara- ja projekteerimisorganisatsioonidega.

Personaalsed tööriistad
Energiatalgud Energiaühistud
Nimeruumid

Variandid
vaatamisi
Toimingud
Tööriistad